O nás

O nás


Klub – TA MAGIKA byl založen 20.01.2001 20:01 – od té doby zažil několik stádii vývinu. V největší slávě Stodolní ulice byla TM (pozn. Ta Magika) každý víkend zaplněná k prasknutí a mohli jste zde najít hlavně elektronickou hudbu (House, Tech-house, Techno).

Bohužel s upadající návštěvností Stodolní ulice – přichází i krize pro samotný klub, která vyústila v podobě dočasného zavření který zahrnuje zachování původního názvu klubu s visuálním zaměřením na magii (kouzla) a industriálních prvků charakteristických pro město Ostravu. Koncept by měl vrátit kulturu zábavy zase na stodolní a to nejen o víkendu, ale přes celý týden.

V programu budete moci najít kulturní zážitky jako jsou představení, workshopy a další, ale taky hudební zážitky – živé vystoupení, párty, afterparty a podobně. V nejbližších měsících budeme postupně upravovat klub do podoby, kterou by jsme se chtěli prezentovat – Kvalitní zvuk – Světelná show – Multikulturní program klubu. Bohužel nemůžeme udělat veškeré úpravy v jednom období, ale věříme, že společně s vámi dokážeme vybudovat zase místo, kde se budeme(te) všichni rádi vracet.